עדי שלנו מתוק.

"בן יפה נולד על כתף הכרמל ומברכים הגיעו מכל עבר"

ילד מתוק עם עיניים ענקיות ונבונות, חיוך מקסים ופנים מתוקות מתוקות  שבא לחבק ולנשנש.

עדיקי…

השורשים שלך נטועים עמוק בדליה, גדלת עם הילדים שלי כאחים לכל דבר, גם כשעברת עם כל המשפחה לבאר שבע, היית מגיע עם נווה כל חופשה על היום הראשון…. מאוד אהבת את המרחבים הירוקים, הבריכה, פינות החמד בקיבוץ ואת בית סבא.

הקשר שהיה לך עם סבא איציק היה יחיד ומיוחד, בלעת בשקיקה את סיפורי המקום שסבא כה היטיב לתאר, סבא עם הזיכרון הפנומנאלי שלו ידע לרדת לפרטי פרטים של המאורעות ותמיד תמיד תיבל את סיפוריו בהרבה הומור וחוויות אישיות. הייתם שלישיה, אתה נווה ושני – שעבורכם נהג סבא לייצר בכל חג את משחק החידות .

ילדותך ובגרותך שזורים בקשר עמוק עם ילדיי. הקשר המיוחד שהיה לך עם אורי כשהחלטת ללכת בעקבותיו לתותחנים ולקצונה, אורי היה עבורך המודל ומורה הדרך.                                    בהמשך כששני בני הצעיר התגייס והמשיך את המסורת המשפחתית לתותחנים, אתה כבר היית מפקד בשבטה, עזרת לו ותמכת מאוד בצעדיו הראשונים בצבא, היית שם תמיד בשבילו. זכורים לי רגעים קסומים שבהם משפחת להב ומשפחת פארן בהרכב מלא, יורדת לשבטה לבלות אתכם את השבתות כשנשארתם בבסיס. מתכנסים בחורשה ליד הש.ג. עמוסים בכל טוב, עם כלי האוכל כשתמיד נותרים בו נתחים גדולים שהולכים במצוותך לחברים שלך ושל שני, לאלה שהוריהם לא הגיעו.

עדיקי שלנו, חמש שנים של געגועים קשים מנשוא וכל שנה שעוברת קשה אף יותר, החלל הוא ענק, הגוף כואב, הנשמה דואבת.  חיים שנגדעו באיבם.

זוכרת שנפרדנו בברית של יהלי נכדי הראשון. אתה כבר אחוז התרגשות לטיול הגדול שלך, היית מאושר, עבורך זה היה חלום שהתגשם … מסע עם חבריך האהובים לדרום אמריקה. כתבת לנו מכתבים ודאגת לשמור על קשר, ידעת אותנו בשלבים לאורך הדרך ובחוויות המסעירות שעברת.

חשוב לי לציין ביום זה את אחותנו הצעירה ודודך היקרה אירית, שהלכה לעולמה לפני שלושה שבועות. היה בינכם קשר מיוחד, נהגת להתקשר אליה בערבים ולשתף אותה בעולמך, צחקתם המון ולשניכם הייתה פינה חמה בלב אחד לשנייה.

אני בטוחה שקיבלת אותה יפה שם למעלה עם חיבוק ענק בידיך הגדולות והעוטפות כמו שאתה יודע.

עדיקי שלנו. אוהבים וחושבים עליך המון. אתה דוגמה ומופת לכל כך הרבה אנשים, טוב לב ענק, חוש הומור נדיר טבול בציניות מתוחכמת וחכמה גדולה בה ניחנת.

חבק את איריתי גם בשבילי ושמור עלינו שם מלמעלה.
באהבה גדולה גדולה דודתך חנה.