איתי, ורד ונווה, משפחה יקרה שלנו !

למילות הנחמה שלנו, משקל אפסי מול תחושת האובדן אשר מלווה אתכם במהלך החודש האחרון. תחושה, אשר מן הסתם תתעצם עם חלוף הזמן והחזרה לשגרה ללא עדי. לנו, בני הדודים של עדי למשפחת פארן, היה קשר מועט עם עדי במהלך השנים. פער הגילים והמרחק הגיאוגרפי עשו את שלהם ומכאן כי אנו זוכרים את עדי בעיקר כתינוק פעוט, אשר נסע הרחק ללב המדבר עם הוריו. זיכרונות אלה, מתחברים ישירות לזיכרונות בהם מופיע נער ביישן אשר פגשנו לעיתים רחוקות באירועים משפחתיים, אשר הפך עם השנים לצעיר חייכן וטוב לב, בעל חוש הומור חריף ובטחון בדרכו.

אנחנו, בני הדודים של עדי, זוכרים בעיקר איך הבאת איתי לראשונה את ורד לסעודת השבת המשפחתית אצל סבתא חיה ז"ל, איך הפכה ורד לחלק מנוף משפחתנו, את חתונתכם המאושרת על דשא הפרגולה וכמה חיכיתם לבואו של עדי, אשר קבע יתד מוצקה ראשונה בחייכם המשותפים, עד בואו של נווה. כולנו חשים היום החמצה על כך כי חייו של עדי התנהלו הרחק משגרת חיינו, כי אורו כבה טרם נפלה בחלקנו הזדמנות אמיתית לחוות מקרוב את קסמו ויכולותיו.

מאז מותו של עדי במהלך החודש שחלף, דומה כי הצלחנו דרך זיכרונותיהם של אחרים, להשלים מעט מן הפאזל אשר הרכיב את דמותו. מוזר הדבר, כי חלק מאיתנו חווה את השכול במהלך חיינו וזיכרון אותם חברים שאינם כה בהיר ומוחשי. אולם, דווקא כאשר השכול פגע במשפחתנו הקרובה, אנו חווים את מסע חייו של עדי, תכונותיו וייחודיותו דרך זיכרונותיהם של אחרים. כעת, כאשר כולנו בעלי משפחות והורים לילדים, איננו יכולים שלא לשים עצמנו בנעליכם, להשתתף בכאבכם הבלתי נתפס, ולהעריך את הדרך האצילית בה אתם עושים את צעדיכם הראשונים בהמשך מסע החיים בו יהיה עדי מעתה בחזקת נוכח נפקד.

איתי, ורד ונווה יקרים שלנו. מי ייתן ולא תדעו עוד צער. מי ייתן ותמצאו נחמה. מי ייתן ותדעו לתרגם את הכאב שלא נותן מנוח, את החלל אשר נפער עמוק בלב והדמעות שזולגות מעצמן, לתעצומות נפש אשר יהפכו את מסע החיים אשר כפה עליכם הגורל, לאחד אשר ישלב עם הזמן גם שמחת חיים מחודשת וחדוות עשייה משותפת. מסע בו יהפוך זכרו של עדי לדבק אשר יאחד אתכם עוד יותר מבעבר. מסע בו תובנות אשר הופנמו במהלך החודש האחרון, ישמשו אתכם להעצמת הקיים והאדרת אשר איננו עוד.

אנחנו איתכם בכאבכם, עומדים לצידכם. נשמח לתמוך ככל שתרשו, אנא ראו בנו כתובת ומשענת לכל דבר ועניין מעתה ועד בכלל.

אוהבים ומחבקים, שלכם,

אורן, גדי, קרן, אור, דרור וגיל.